Nie, rezerwacja jest wymagana w przypadku 10-osobowych lub większych grup.

Tak, na terenie Wrotkarni znajdują się miejsca parkingowe.

Oczywiście! Jeżeli już umiesz jeździć na rolkach, to na pewno sobie poradzisz z wrotkami i odwrotnie! Są rozbieżności w jeździe, które na pewno na początku wyczujesz jednak podstawowe zasady jazdy masz już opanowane!

Bardzo szybko można opanować umiejętność jazdy na wrotkach jak i na rolkach. Wystarczy przyjechać na Wrotkarnię Roller Park, założyć rolki czy wrotki i do dzieła!!!

Zarówno jazda na wrotkach jak i rolkach to świetna zabawa dla każdego i w każdym wieku zwłaszcza jak dodamy do tego klimatyczną muzykę i dyskotekowy klimat!!! Proponujemy spróbować jednego i drugiego. Zapraszamy do naszej Wrotkarni!

Tak, jeśli macie ukończone 13 lat i jesteście poniżej 18 roku życia, to należy dostarczyć nam podpisaną zgodę rodzica/opiekuna prawnego. Zgodę można pobrać na naszej stronie internetowej lub w obiekcie. Jeśli nie macie ukończonych 13 lat, to na miejscu musi być obecny rodzic/opiekun. POBIERZ ZGODĘ

Wrotkarnia Roller Park znajduje się między Arkada Galeria Wnętrz i stacją paliw BP. W zakładce Kontakt dostępna jest również mapka z lokalizacją.

Oczywiście! Prowadzimy naukę jazdy na wrotkach i rolkach. Można zapisać się na zajęcia grupowe lub lekcje indywidualne z instruktorem.

Oferujemy rozmiary od 23 do 47, z krótką i długą (usztywnioną) cholewką buta.

Tak, osoby ze swoim sprzętem zarówno z wrotkami jak i rolkami są mile widziane.  Na miejscu dostępne są również kaski i ochraniacze.

Tak, na miejscu mamy wypożyczalnię wrotek, deskorolek, ochraniaczy i kasków.

Oczywiście! Prowadzimy naukę jazdy na deskorolce. Można zapisać się na zajęcia grupowe lub lekcje indywidualne z instruktorem.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Przewiń na górę