O nas

Wrotkarnia Roller Park oferuje aktywną formę spędzania wolnego czasu dla dzieci, dorosłych i całej rodziny.  Umożliwia całoroczną jazdę na wrotkach/rolkach w rytmie dobrej muzyki z super klimatycznym oświetleniem! Nie masz gdzie pojeździć?
U nas możesz zaszaleć ! WYROLLUJ NUDĘ!

Wrotkarnia Roller Park udostępnia ok 500m2 powierzchni do jazdy na wrotkach/rolkach oraz kącik z pufami do szybkiej regeneracji sił.

Na miejscu działa wypożyczalnia wrotek, kompletów ochraniaczy (na łokcie, kolana, nadgarstki) i kasków. Można również przyjść z własnym sprzętem.

Posiadamy ponad 150 par profesjonalnych wrotek w rozmiarze: 23 – 47

Do trenowania swoich umiejętności wrotkarnia dysponuje szeregiem akcesoriów m.in. chodziki, kubki do slalomu czy talerzyki, a także do zabawy zestawy limbo i unihokeja. Są one do Waszej dyspozycji przez cały czas korzystania z Wrotkarni!

Aby zaspokoić pragnienie oferujemy zimne napoje, a dla smakoszy pyszną kawę.

Każdy gość otrzymuje opaskę mierzącą czas pobytu na obiekcie. Do każdego wejścia doliczamy darmowe 10 min. na założenie i zdjęcie sprzętu.

Cała powierzchnia oświetlona jest dużą liczbą kolorowych świateł z kulą dyskotekową na środku tworząc niesamowity dyskotekowy klimat!

Zapraszamy do Wrotkarni Roller Park! Zacznij przygodę i zaszalej z wrotkami lub rolkami w dyskotekowym rytmie i stylu!!!